Přeskočit na hlavní obsah

8. 11. 2017 - Úvodní článek

Přeji Vám krásný dobrý den a vítám Vás na mém blogu u prvního článku.

Už delší dobu mám v hlavě jeden nápad, na který mě popravdě navedl můj přítel. A to byla myšlenka založení vlastního blogu. Víte, studuji na jedné vysoké škole obor zdravotního laboranta a nemyslím si, že máme, zrovna nudný život. Netočí se vše kolem chemie a biologie, jak by to mohlo na první pohled vypadat, i když nepopírám, že netvoří velkou část našeho života. Rozhodla jsem se tedy psát články na tento blog ve formě deníkových zápisů ze života laborantky (ano, proto i ten název). Doufám, že se Vám budou články a nápad na toto zpracování líbit a přestanete vidět chemiky, jako lidi bez humoru, kteří svůj život zasvětili periodické tabulce prvků. Opravdu to tak není, i my máme duši.

Děkuji Vám, že jste tento článek dočetli až sem. Pokud na mě máte jakýkoliv dotaz nebo připomínku, a nemusí se týkat jenom článku, prosím, dejte mi vědět do komentářů. Moc si Vaší odezvy vážím.

Mějte se hezky a uvidíme se u dalšího článku.
S pozdravem

Klárka

Komentáře

 1. Zajímavý článek a nápad na blog :-) Držím Ti palce a těším se na spoustu zápisků! :-) :-)

  Aleš Otava

  OdpovědětVymazat
 2. Píšeš moc pěkně. Těším se na další články.
  Vítej na blogu :)! Přeji, ať tě psaní baví a máš spoustu čtenářů :-).
  Leník
  www.ranc-u-breyeru.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Také držím palce, ať tě blogování baví. A těším se, co všechno tady uvidím. :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavé a nevšední téma. Držím palce, aby tě nadšení neopustilo (jak blogovací, tak studentské ;))

  OdpovědětVymazat
 5. Píšeš rozkošně :) a nedekuj,stejně jak Aleše je radost vás dva číst :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je hezké, že to takhle píšeš :-) Musím říct, že mě Klárka mile překvapila tím, jak krásné články dokáže napsat :-)

   Vymazat

Okomentovat

Popular Posts

10. 11. 2017 - V den imatrikulace

Tak a je to tady. Konečně budu jmenována do funkce studenta na naší škole a oficiálně! Jenže to bych nebyla já, kdybych se o své zážitky z tohoto dne nepodělila. Respektive z celé doby, která se děla před i po této životně důležité akci. Ano, i imatrikulace je důležitá v životě každého vysokoškoláka, i když vím, že promoce je daleko důležitější. Ale někdo vás do toho studia oficiálně uvést musí.
Týden před samotnou imatrikulací přišel znepokojivý mail o tom, v kolik hodin se máme dostavit do auly a hlavně jak oblečeni. Mně to nejdříve nevadilo, protože jsem měla hned jasno, co si obléknu. Horší to bylo s mými rodiči. Hlavně s mamkou, která propukla v neuvěřitelnou paniku, ne v tom smyslu, že neví, co si má vzít, v tom měla také jasno. Ale spíše v tom, co si oblékne můj tatínek. Celý týden mi psala smsky a volala, abych se zeptala svých kolegyň, v čem budou jejich tatínci oblečení, aby ten náš nedělal ostudu. Uklidňovala jsem ji, že ostatní otcové zvolí formálnější druh šatstva, byť j…